27log

27log

19log

19log

tygodnie

tygodnie

 

Profesjonalna fotografia noworodkowa

Fotografia noworodkowa jest wbrew pozorom dość sporym wyzwaniem! Odpowiednie uchwycenie maluszka wymaga wprawy, umiejętności, ale przede wszystkim - cierpliwości. Dla mnie jednak nie jest to żadnym problemem! Chętnie podejmę się tego trudnego, jednak niezwykle satysfakcjonującego zadania, tworząc tym samym małe dzieła sztuki, które z przyjemnością będzie można podziwiać po latach!

Wykonanie profesjonalnego ujęcia noworodka może okazać się wyjątkowo trudnym zadaniem. Jest to między innymi spowodowane faktem, że dziecko się niejednokrotnie niecierpliwi i może w każdej chwili wybuchnąć płaczem. Mimo wszystko nie stanowi to dla mnie problemu, ponieważ zapewniam odpowiednią atmosferę podczas czynności, jaką jest fotografia noworodkowa. Toruń jest miastem, w którym mieści się moja pracownia. Serdecznie zapraszam do umówienia się na sesję zdjęciową!

Jeżeli zaistnieje potrzeba lub chęć, by Państwa dziecko zostało uwiecznione na zdjęciu podczas profesjonalnej sesji fotografii noworodkowej - serdecznie zapraszam. Ujęcia, kadr, a także otoczenie czy ewentualne akcesoria wykorzystane podczas sesji uzgadniam indywidualnie z każdym klientem. Dzięki temu każdy rodzic będzie usatysfakcjonowany, a wykonane zdjęcia staną się swego rodzaju rodzinną pamiątką.