top of page

Ciesząca się niebywałą popularnością fotografia noworodka to bardzo intymna i wzruszająca sesja. Zawsze staram się zapewnić maksimum bezpieczeństwa najmłodszym modelom, dlatego można zgłaszać się do mojego studia z chęcią zrobienia sesji zdjęciowej dzieci już od pierwszych dni życia. Zapewniam szereg rekwizytów, które będą stanowiły przepiękne tło dla milusińskich bohaterów, ale jestem także otwarta na Państwa propozycje.

Proponuję również sesję łączoną z rodzeństwem - dzięki obecności starszej siostrzyczki czy braciszka uda się stworzyć piękne fotografie kochającego się rodzeństwa. Wszystkich chętnych rodziców do stworzenia niezapomnianej pamiątki zachęcam do zapisywania się na sesje zdjęciowe dzieci i sesje noworodkowe!

Anchor 1

Profesjonalna fotografia noworodkowa

Fotografia noworodkowa jest wbrew pozorom dość sporym wyzwaniem! Odpowiednie uchwycenie maluszka wymaga wprawy, umiejętności, ale przede wszystkim - cierpliwości. Dla mnie jednak nie jest to żadnym problemem! Chętnie podejmę się tego trudnego, jednak niezwykle satysfakcjonującego zadania, tworząc tym samym małe dzieła sztuki, które z przyjemnością będzie można podziwiać po latach!

Wykonanie profesjonalnego ujęcia noworodka może okazać się wyjątkowo trudnym zadaniem mimo to nie stanowi to dla mnie problemu, ponieważ zapewniam odpowiednią atmosferę podczas czynności, jaką jest fotografia noworodkowa. Aleksandrów Kujawski jest miastem, w którym mieści się moje studio. Sesje noworodkowe trwa ok. 3-4 godziny.

Serdecznie zapraszam do umówienia się na sesję zdjęciową!

Jeżeli zaistnieje potrzeba lub chęć, by Państwa dziecko zostało uwiecznione na zdjęciu podczas profesjonalnej sesji fotografii noworodkowej - serdecznie zapraszam. Ujęcia, kadr, a także otoczenie czy ewentualne akcesoria wykorzystane podczas sesji uzgadniam indywidualnie z każdym klientem. Dzięki temu każdy rodzic będzie usatysfakcjonowany, a wykonane zdjęcia staną się swego rodzaju rodzinną pamiątką.

bottom of page