top of page
Anchor 1

Profesjonalne sesje zdjęciowe dzieci

Fotografia dziecięca jest jedną z najprzyjemniejszych form tej sztuki. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na to, iż pozwala ona zachować wspomnienia na lata - w końcu to po dzieciach zwykle widoczny jest upływ czasu, to one zmieniają się najszybciej i najbardziej. Warto jest więc mieć pamiątkę tego, jakie kiedyś były urocze i niewinne, by później któregoś dnia usiąść i powspominać te czasy. Sesje zdjęciowe dzieci są coraz popularniejsze i nic dziwnego - każdy rodzic chciałby powracać do widoku swoich szczęśliwych pociech nie tylko we wspomnieniach.

Fotografia dziecięca - zabawa dla wszystkich uczestników sesji

Sesje zdjęciowe dzieci prowadzę w taki sposób, by maluchy nie odczuwały presji - tylko wtedy zdjęcia są niewymuszone i w pełni naturalne. Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio zamieszczonym powyżej! Sesje zdjęciowe dzieci trwają - zależnie od nastawienia i humoru malucha oraz od wybranego pakietu od 0,5 do 1,5 godziny. Fotografia dziecięca jest bardzo uniwersalna. Możemy zrobić sesję zarówno w plenerze, jak i w moim studio. Sesje zdjęciowe dzieci oczywiście mogą odbywać z udziałem rodziców. Włóżcie ubrania w podobnych kolorach i przyjdźcie z uśmiechami na twarzach!

 

Profesjonalne sesje zdjęciowe dzieci to jednak nie wszystko, ponieważ moją specjalnością jest także fotografia noworodkowa. Zdaję sobie sprawę, że rodzice chcą mieć pamiątkę także z najwcześniejszego etapu życia swojej pociechy, dlatego do zadania podchodzę w sposób kreatywny, drobiazgowy, ale też empatyczny. Jeżeli interesuje Was fotografia dziecięca - zapraszam do kontaktu!

bottom of page