top of page

Ważne informacje dotyczące sesji

 

Sesje noworodkowe i  niemowlęce

Ciesząca się niebywałą popularnością fotografia noworodka to bardzo intymna i wzruszająca sesja. Zawsze staram się zapewnić maksimum bezpieczeństwa najmłodszym modelom. Studio dysponuje rekwizytami i dodatkami, które będą stanowiły piękne tło dla milusińskich bohaterów. Jestem, także otwarta na Wasze propozycje. Jeżeli macie misiaczki, metryczki bądź inne dodatki, można je zabrać na sesję.

Proponuję również sesję łączoną z rodzeństwem - dzięki obecności starszej siostrzyczki czy braciszka uda się stworzyć piękne fotografie kochającego się rodzeństwa.

Fotografia noworodkowa jest wbrew pozorom dość sporym wyzwaniem! Odpowiednie uchwycenie maluszka wymaga wprawy, umiejętności, ale przede wszystkim - cierpliwości. Dlatego też zagwarantujcie sobie sporą ilość czasu, gdyż sesje te zazwyczaj trwają około 3-4godziny.

 

Co koniecznie musisz zabrać ze sobą?

 

- mleczko, jeżeli nie karmisz piersią

- smoczek, jeżeli używasz

- szczoteczkę do włosków

- pieluszki

- ubranie na zmianę dla siebie


Starsze dzieci

Fotografia dziecięca jest jedną z najprzyjemniejszych form tej sztuki. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na to, iż pozwala ona zachować wspomnienia na lata - w końcu to po dzieciach zwykle widać jest upływ czasu, one zmieniają się najszybciej i najbardziej. Warto jest więc mieć pamiątkę tego, jakie kiedyś były urocze i niewinne, by później któregoś dnia usiąść i powspominać te czasy. Sesje zdjęciowe dzieci są coraz popularniejsze i nic dziwnego - każdy rodzic chciałby powracać do widoku swoich szczęśliwych pociech nie tylko we wspomnieniach.

Sesje zdjęciowe dzieci prowadzę w taki sposób, by maluchy nie odczuwały presji - tylko wtedy zdjęcia są niewymuszone i w pełni naturalne. Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio.  Sesje zdjęciowe dzieci trwają - zależnie od nastawienia i humoru malucha oraz od wybranego pakietu od 0,5 do 1,5 godziny. Fotografia dziecięca jest bardzo uniwersalna. Możemy zrobić sesję zarówno w plenerze, jak i w moim studio. Sesje zdjęciowe dzieci oczywiście mogą odbywać z udziałem rodziców. Włóżcie ubrania w podobnych kolorach i przyjdźcie z uśmiechami na twarzach!

 

Na taką sesję mogę umówić się u Was w domu, w plenerze bądź u mnie w studio. Ze swojej strony zapewniam kolorowe tła oraz akcesoria w postaci czapeczek, opasek, sukienek, koszyków, zabawek i innych dodatków. Jeżeli macie swoje, również możemy je wykorzystać.  Do zdjęć rodzinnych pamiętajcie o odpowiednio dobranych kolorystycznie ubraniach. Nie mogą być one zbyt kolorowe i wzorzyste. Najlepiej sprawdzają się pastele.

 

Sesje brzuszkowe

Taka sesja również może odbyć się u Was w domu, w plenerze bądź u mnie w studio. Sesję najlepiej wykonać w 7-8 miesiącu ciąży. Ze swojej strony zapewniam kolorowe tła, sukienki ciążowe, tiule, biżuterię oraz inne akcesoria. Chętnie też skorzystam z Twoich ubrań i dodatków. Zachęcam Cię do zakupu  ulubionych kwiatów, które będą pięknym dodatkiem. Abyś czuła się pięknie i komfortowo przed sesją skorzystaj z usług kosmetyczki, by wykonać manicure (pamiętaj o delikatnych, stonowanych kolorach) i makijaż (musi on być nieco mocniejszy niż ten, który nosisz na co dzień) a także fryzjera.

Jak najbardziej może towarzyszyć Ci Partner. Przygotuj dla niego kilka zestawów ubrań pamiętając, by nie były w krzykliwych, wzorzystych kolorach i pasowały do Twojej stylizacji.

Studyjne sukienki ciążowe w różnych fasonach i kolorach są do Twojej dyspozycji.

bottom of page