Ważne informacje dotyczące sesji

 

 

Sesje dziecięce

 

Na taką sesję mogę umówić się u Was w domu, w plenerze bądź u mnie w studio. Ze swojej strony zapewniam kolorowe tła oraz akcesoria w postaci czapeczek, opasek, sukienek, koszyków, zabawek i innych dodatków. Jeżeli macie swoje, również możemy je wykorzystać. Sesje dziecięce w zależności od wieku dziecka i jego temperamentu trwają najczęściej od 1 do 3 godzin. Do zdjęć rodzinnych pamiętajcie o odpowiednio dobranych kolorystycznie ubraniach. Nie mogą być one zbyt kolorowe i wzorzyste. Najlepiej sprawdzają się pastele.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sesje brzuszkowe

Taka sesja również może odbyć się u Was w domu, w plenerze bądź u mnie w studio. Sesję najlepiej wykonać w 7-8 miesiącu ciąży. Ze swojej strony zapewniam kolorowe tła, sukienki ciążowe, chusty, biżuterię oraz inne akcesoria. Chętnie też skorzystam z Twoich ubrań i dodatków. Zachęcam Cię do zakupu  ulubionych kwiatów, które będą pięknym dodatkiem. Abyś czuła się pięknie i komfortowo przed sesją skorzystaj z usług kosmetyczki, by wykonać manicure (pamiętaj o delikatnych, stonowanych kolorach) i makijaż (musi on być nieco mocniejszy niż ten, który nosisz na co dzień) a także fryzjera.

Jak najbardziej może towarzyszyć Ci Partner. Przygotuj dla niego kilka zestawów ubrań pamiętając, by nie były w krzykliwych, wzorzystych kolorach i pasowały do Twojej stylizacji.