Ważne informacje dotyczące sesji

Sesje noworodkowe i  niemowlęce

Ciesząca się niebywałą popularnością fotografia noworodka to bardzo intymna i wzruszająca sesja. Zawsze staram się zapewnić maksimum bezpieczeństwa najmłodszym modelom, dlatego można zgłaszać się do mojego studia z chęcią zrobienia sesji zdjęciowej dzieci już od pierwszych dni życia. Zapewniam szereg rekwizytów, które będą stanowiły przepiękne tło dla milusińskich bohaterów, ale jestem także otwarta na Państwa propozycje.

Proponuję również sesję łączoną z rodzeństwem - dzięki obecności starszej siostrzyczki czy braciszka uda się stworzyć piękne fotografie kochającego się rodzeństwa. Wszystkich chętnych rodziców do stworzenia niezapomnianej pamiątki zachęcam do zapisywania się na sesje zdjęciowe dzieci i sesje noworodkowe!

Fotografia noworodkowa jest wbrew pozorom dość sporym wyzwaniem! Odpowiednie uchwycenie maluszka wymaga wprawy, umiejętności, ale przede wszystkim - cierpliwości. Dla mnie jednak nie jest to żadnym problemem! Chętnie podejmę się tego trudnego, jednak niezwykle satysfakcjonującego zadania, tworząc tym samym małe dzieła sztuki, które z przyjemnością będzie można podziwiać po latach!

Wykonanie profesjonalnego ujęcia noworodka może okazać się wyjątkowo trudnym zadaniem mimo to nie stanowi to dla mnie problemu, ponieważ zapewniam odpowiednią atmosferę podczas czynności, jaką jest fotografia noworodkowa. Aleksandrów Kujawski jest miastem, w którym mieści się moje studio. Sesje noworodkowe trwa ok. 3-4 godziny.

Serdecznie zapraszam do umówienia się na sesję zdjęciową!

Jeżeli zaistnieje potrzeba lub chęć, by Państwa dziecko zostało uwiecznione na zdjęciu podczas profesjonalnej sesji fotografii noworodkowej - serdecznie zapraszam. Ujęcia, kadr, a także otoczenie czy ewentualne akcesoria wykorzystane podczas sesji uzgadniam indywidualnie z każdym klientem. Dzięki temu każdy rodzic będzie usatysfakcjonowany, a wykonane zdjęcia staną się swego rodzaju rodzinną pamiątką.

Starsze dzieci

Fotografia dziecięca jest jedną z najprzyjemniejszych form tej sztuki. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na to, iż pozwala ona zachować wspomnienia na lata - w końcu to po dzieciach zwykle widać jest upływ czasu, one zmieniają się najszybciej i najbardziej. Warto jest więc mieć pamiątkę tego, jakie kiedyś były urocze i niewinne, by później któregoś dnia usiąść i powspominać te czasy. Sesje zdjęciowe dzieci są coraz popularniejsze i nic dziwnego - każdy rodzic chciałby powracać do widoku swoich szczęśliwych pociech nie tylko we wspomnieniach.

Sesje zdjęciowe dzieci prowadzę w taki sposób, by maluchy nie odczuwały presji - tylko wtedy zdjęcia są niewymuszone i w pełni naturalne. Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio zamieszczonym powyżej! Sesje zdjęciowe dzieci trwają - zależnie od nastawienia i humoru malucha oraz od wybranego pakietu od 0,5 do 1,5 godziny. Fotografia dziecięca jest bardzo uniwersalna. Możemy zrobić sesję zarówno w plenerze, jak i w moim studio. Sesje zdjęciowe dzieci oczywiście mogą odbywać z udziałem rodziców. Włóżcie ubrania w podobnych kolorach i przyjdźcie z uśmiechami na twarzach!

Na taką sesję mogę umówić się u Was w domu, w plenerze bądź u mnie w studio. Ze swojej strony zapewniam kolorowe tła oraz akcesoria w postaci czapeczek, opasek, sukienek, koszyków, zabawek i innych dodatków. Jeżeli macie swoje, również możemy je wykorzystać. Sesje dziecięce w zależności od wieku dziecka i jego temperamentu trwają najczęściej od 1 do 3 godzin. Do zdjęć rodzinnych pamiętajcie o odpowiednio dobranych kolorystycznie ubraniach. Nie mogą być one zbyt kolorowe i wzorzyste. Najlepiej sprawdzają się pastele.

Sesje brzuszkowe

Taka sesja również może odbyć się u Was w domu, w plenerze bądź u mnie w studio. Sesję najlepiej wykonać w 7-8 miesiącu ciąży. Ze swojej strony zapewniam kolorowe tła, sukienki ciążowe, chusty, biżuterię oraz inne akcesoria. Chętnie też skorzystam z Twoich ubrań i dodatków. Zachęcam Cię do zakupu  ulubionych kwiatów, które będą pięknym dodatkiem. Abyś czuła się pięknie i komfortowo przed sesją skorzystaj z usług kosmetyczki, by wykonać manicure (pamiętaj o delikatnych, stonowanych kolorach) i makijaż (musi on być nieco mocniejszy niż ten, który nosisz na co dzień) a także fryzjera.

Jak najbardziej może towarzyszyć Ci Partner. Przygotuj dla niego kilka zestawów ubrań pamiętając, by nie były w krzykliwych, wzorzystych kolorach i pasowały do Twojej stylizacji.